nuNaat Deep Moısturızıng Keratin Shampoo

Deep Moisturizing Keratin Shampoo Code: 106P000263

Derin Nemlendirici Keratin Şampuanı Kod: 106P000263

Saçı temizler arındırır. Sodyum ve Formaldehit içermez.İçeriğindeki yeşil keratin sayesinde saça esneklik kazandırır, daha canlı ve parlak görünmesini sağlar.Düzleştirici uygulanmış,boyanmış,deniz suyu,klor ve güneşe maruz kalmış saç tellerini korumada etkilidir.


Uygulama Şekli:

Islak saça masaj yaparak uygulanır ve durulanır.

nuNaat Lıquıd Keratin Leave-in Reconstructor

Liquid Keratin Leave-In Reconstructor Code: 106P000266

Durulanmayan Onarıcı Likit Keratin Kod: 106P000266

İçerdiği yeşil keratin sayesinde saça esneklik sağlar ve parlaklık verir.Yeşil keratin soya fasulyesi,mısır ve buğday proteinlerinden elde edilen aktif bir bileşendir.Saça derinlemesine nüfuz ederek saç tellerini yeniden yapılandırır.Saçların kırılma ve kopmalarına engel olur ve saçı sakinleştirir.Düzleştirici uygulanmış, boyanmış, klor, deniz suyu ve güneşe maruz kalmış saç tellerini korumada etkilidir.


Uygulama Şekli:

  • Saç Keratin Şampuan ile yıkanır ve %70 oranında kurutulur.(Hafifi nemli)
  • Keratin Maske fırça yardımı ile saça sürülür ve hava almayacak şekilde (streç,bone v.b) sarılıp 10dk ısı verilir, 10dk saçın soğuması beklenir daha sonra ılık su ile durulanır. tekrar hafif nemli kalacak şekilde kurutulur.
  • Likit  Keratin fırça yardımı ile dip orta ve uç kısımlarına sürülüp taranır. 2dk beklendikten sonra saç fönlenir durulanmaz. Likit Keratin saçta kalır.

nuNaat Deep Moosturızıng Keratin Conditioner

Deep Moisturizing Keratin Conditioner Code: 106P000264

Derin Nemlendirici Keratin Saç Kremi Kod: 106P000264

Keratin bakım kremi saç tellerini yumuşatarak pürüzsüz bir görünüm sağlar.İçeriğindeki yeşil keratin sayesinde saça esneklik verir.


Uygulama Şekli:

Keratin şampuan ile yıkandıktan sonra ıslak saça boy ve uç kısımlara masaj yaparak uygulanır. 2 dakika beklendikten sonra durulanır.

nuNaat Silicon Moısturızıng Shampoo

Bileşenlerindeki silikon,keratin,seramid,inci ve ipek proteinleri sayesinde kabaran ve kızaran deri problemlerini onarır.Saçı arındırır ve temizler.İçeriğindeki özel formülü sayesinde saçı nemlendirir,yumuşaklık ve parlaklık verir.


Uygulama Şekli:

Islak saça masaj yaparak uygulanır ve durulanır.

nuNaat Keratin Serum Ultra Shine

Keratin Serum Ultra Shine Code: 106P000267

Keratin Serum Kod: 106P000267

Saç tellerinin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak saçı dışarıdan gelecek zararlı etkilere karşı korur. İçeriğindeki keratin formülü sayesinde saça ekstra parlaklık verir.


Uygulama Şekli:

Isı ile şekil verilmiş saça yeterli miktarda kullanılır,durulanmaz.